Piscy handlowcy proszą burmistrza o otwarcie targowiska miejskiego.
W piątek, 17 marca piscy handlowcy spotkali się na targowisku miejskim, z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych, a następnie przekazali pisemną petycję do włodarza Pisza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!