Osiem zastępów straży pożarnej gasiło pożar budynku w Cierzpiętach.
świetlicy wiejskiej w miejscowości Cierzpięty.
Prawdopodobnie od kominka zapalił się strop nad pomieszczeniem świetlicy. Spaleniu uległa cześć podłogi na poddaszu. Strażakom udało się opanować ogień, dzięki czemu nie przeniósł się na dach budynku. - informuje OSP Orzysz. Źródło: OSP Orzysz
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!