Reklama

Interwencja strażaków: pożar w świetlicy wiejskiej

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło pożar budynku w Cierzpiętach.

świetlicy wiejskiej w miejscowości Cierzpięty.

Prawdopodobnie od kominka zapalił się strop nad pomieszczeniem świetlicy. Spaleniu uległa cześć podłogi na poddaszu. Strażakom udało się opanować ogień, dzięki czemu nie przeniósł się na dach budynku. - informuje OSP Orzysz.

Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości