Ulica Jagiełły po remoncie, ruszyła przebudowa Misińskiego i Miodowej. Rozpoczęły się prace nad modernizacją Pszenicznej, Smoczej, Żytniej, Suwalskiej, Wilczej oraz Rysiej.
13 maja przedstawiciele Powiatu Piskiego wspólnie z Wojewodą oraz posłem na Sejm Jerzym Małeckim przecięli wstęgę, symbolicznie przekazując drogę powiatową do użytku mieszkańcom powiatu piskiego..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!