Reklama

Jak nasi wybrańcy głosowali w sprawie podwyżek opłat za śmieci?

Oto galeria piskich radnych, którzy głosowali za, przeciw oraz tych co wstrzymali się od głosu w sprawie podwyżki opłat za odbiór odpadów.

Burmistrz Andrzej Szymborski zaproponował do głosowania radnym nową uchwałę, która zwiększyła drastycznie opłaty za wywóz śmieci. Podczas sesji Rady Miejskiej w Piszu radni poparli podwyżkę.

Ręka w górę, głowa w dół? Społeczeństwo nie tego oczekuje od radnych. Większość osób nie zgadza się, by stosowano proste przełożenie - nam podwyższają, więc my podwyższamy. Społeczeństwo i wyborcy tych radnych raczej woleliby, gdyby radni zmusili burmistrza i urzędników do szukania inteligentnych rozwiązań, które ograniczyłyby koszty życia w naszym mieście.

A zatem jak głosował/ła wasz radny/radna? Zachęcamy do udostępniania poszczególnych zdjęć z galerii na Facebooku.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości