Reklama

Kłęby dymu nad Jagodnem

Do groźnego pożaru doszło we wtorek 22 marca br. w Jagodnem. Płonęło składowisko opon. W pożarze nikt nie ucierpiał.

O godzinie 15:13 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Piszu wpłynęło zgłoszenie o ogromnym słupie czarnego dymu unoszącym się nad lasem w kierunku wsi Jagodne. - informuje st. kpt. Grzegorz Kuliś KP PSP Pisz.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej okazało się, że pali się składowisko opon samochodowych.



W działaniach brało udział osiem zastępów straży pożarnej w łącznej sile trzydziestu dwóch ratowników. Akcja gaśnicza trwała ponad dwie godziny.

Fot: mł. kpt. Robert Szafranek KP PSP Pisz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości