Reklama

Kopał w płot. Zaklinowaną nogę uwalniała straż

Ratowanie ludzkiego życia i zdrowia to zadanie nadrzędne służb ratunkowych. Niestety wśród interwencji zdarzają się takie, których można było uniknąć.

Sobota, 12 lutego 2022 r - zastęp z OSP Orzysz został zadysponowany do zdarzenia w miejscowości Ogródek.
Tym razem zadaniem ratowników było uwolnienie nogi mężczyzny, które próbował "rozładować napięcie" kopiąc w stojący przy drodze płot. W pewnym momencie noga utknęła pomiędzy sztachetami i do jej uwolnienia potrzebna była interwencja strażaków. Działania były prowadzone wspólnie z ratownikami ZRM Orzysz. - czytamy na profilu OSP Orzysz.
Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości