Od jutra, 16 kwietnia rozpoczyna się kolportaż maseczek ochronnych wielokrotnego użytku dla mieszkańców gminy Biała Piska. Maseczki będą dostarczali do skrzynek pocztowych żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.
Na jutro zaplanowano pierwsze dostawy dla mieszkańców ulic: Kajki, Batorego, Targowej, Moniuszki, Mazurskiej, Witosa i Warmińskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!