Początek roku szkolnego za nami. Artykuły papiernicze kupione, podręczniki w posiadaniu, plan lekcji wreszcie ustabilizowany. Dzieci i ich rodzice powoli przyzwyczajają się do rutyny dnia codziennego. Teraz pora pomyśleć o zajęciach na popołudnie.
A R T Y K U Ł S P O N S O R O W A N Y
Dla uzdolnionych muzycznie proponujemy zajęcia w Społecznym Ognisku Muzycznym w Piszu. Trwa nabór kandydatów do nauki gry na instrumentach muzycznych: keyboard, gitara klasyczna, fortepian, akordeon, instrumenty dęte drewniane.
Dzieci w wieku 5-6 lat zapraszamy do muzycznej klasy przedszkolnej, mówi Lech Ostrowski. Młodzież i dorosłych zachęcam do udziału w próbach Piskiego Chóru Kameralnego.
Informacje i zapisy odbywają się w budynku SOM przy ul. Rybackiej 8 lub telefonicznie pod numerami telefonu: 87-423-31-41, 692-436-330
.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!