W Szpitalu Powiatowym w Piszu odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego Oddziału Obserwacyjno - Zakaźnego.
Piski szpital posiada 20 łóżek wraz z niezbędnym sprzętem do hospitalizacji zakaźnie chorych. Modernizacja i rozbudowa oddziału była możliwa dzięki pozyskaniu przez Powiat Piski dotacji rządowej w wysokości 7 mln złotych. W przeciągu 7 miesięcy powstał jeden z czterech tej klasy oddziałów w województwie warmińsko-mazurskim.
Poświęcenie oddziału przez ks. proboszcza W.Kalinowskiego
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!