Reklama

Nowy Oddział Zakaźny oficjalnie otwarty

W Szpitalu Powiatowym w Piszu odbyła się uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego Oddziału Obserwacyjno - Zakaźnego.

Piski szpital posiada 20 łóżek wraz z niezbędnym sprzętem do hospitalizacji zakaźnie chorych. Modernizacja i rozbudowa oddziału była możliwa dzięki pozyskaniu przez Powiat Piski dotacji rządowej  w wysokości 7 mln złotych. W przeciągu 7 miesięcy powstał jeden z czterech tej klasy oddziałów w województwie warmińsko-mazurskim.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli Minister Waldemar Kraska, Senator Małgorzata Kopiczko, Wojewoda Warmińsko-Mazurskim Artur Chojecki, Poseł Jerzy Małecki, Starosta Piski Andrzej Nowicki, a także przedstawiciele samorządu, dyrekcja i pracownicy Szpitala Powiatowego w Piszu.



Poświęcenie oddziału przez ks. proboszcza W.Kalinowskiego


Źródło: jerzymalecki.pl

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości