Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przeznaczył ponad 225 tys. zł na dofinansowanie działań z zakresu turystyki w ramach konkursu "Łączy nas turystyka" w 2021 roku. W gronie zwycięskich projektów znalazł się ten, zgłoszony przez Gminę Pisz.
Ideą przedsięwzięcia było podniesienie atrakcyjności turystycznej regionu poprzez poprawę jakości architektury turystycznej i przestrzeni publicznych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!