W niedzielę, 8 grudnia w Katowicach odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2019. Rodowita piszanka, zdobywczyni tytułu Miss Podlasia i reprezentująca Białystok Aleksandra Drężek, zdobyła tytuł Miss Internetu.
Dumnym mieszkańcom naszego miasta konkurs sprawił małego figla, ponieważ obok imienia i nazwiska kandydatki zamiast Pisz widniał napis - Białystok. Zapytaliśmy więc Aleksandrę o wyjaśnienie..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!