Reklama

Organizują protest przed piskim szpitalem

Mieszkańcy naszego miasta, chwilowo uspokojeni stabilizacją na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym, wciąż martwią się, że obłożenie dyżurów na luty nie uleczy problemów kadrowych oddziału.

Co będzie w kolejnych miesiącach? - pytają organizatorzy mającego się odbyć lada chwila protestu - jeżeli nie pojawi się na stałe lekarz, to ta huśtawka napięcia będzie towarzyszyć nam nadal. Jak długo można? Chcemy, aby o naszej niezgodzie na to, co dzieje się w szpitalu usłyszała cała Polska. Zgromadzenie mieszkańców Pisza i gminy sprzeciwiających się likwidacji Oddziału Położniczo - Ginekologicznego Szpitala Powiatowego w Piszu ma się odbyć w najbliższy piątek, 1 lutego o godzinie 11.00 przed budynkiem administracji Szpitala Powiatowego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości