W piątek, 20 marca Komendant Powiatowy Policji w Piszu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Orzyszu asp. Łukasza Kaweckiego.
Aspirant Łukasz Kawecki jest doświadczonym i dobrze znany mieszkańcom policjantem. Swoją służbę w Policji rozpoczął w 2002 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Łodzi. Trzy lata później przeniósł się do Komisariatu Policji w Orzyszu, z którym związany jest do dnia dzisiejszego. Przez osiem lat był dzielnicowym, a od sierpnia ubiegłego roku pełnił obowiązki Komendanta KP Orzysz.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!