Reklama

Osiem zastępów SP gasiło pożar w Wejsunach

19 lutego około godziny 23.00 w miejscowości Wejsuny wybuchł pożar drewnianego domu jednorodzinnego.

Osiem zastępów straży pożarnej (3 x JRG Pisz, OSP Wejsuny, OSP Ruciane Nida, OSP Ukta, OSP Pogobie oraz OSP Orzysz) pracowało w Wejsunach, gdzie ok. godz. 23.00 wybuchł pożar drewnianego domu jednorodzinnego.


Zastęp z Orzysza został zadysponowany do zdarzenia o godz. 23:16. Pomimo dużych sił i środków skierowanych na miejsce zdarzenia dom w dużej mierze uległ spaleniu. Prace związane z dogaszaniem oraz zabezpieczeniem pogorzeliska trwały do godzin porannych. Orzyscy ratownicy wrócili do remizy ok. godz. 5:00. - informuje OSP Orzysz.
Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości