W sprawie problemów z dotarciem na stację Pisz-Wchód dostajemy wiele listów. Mieszkańcy wyrażają swoje obawy o bezpieczeństwo pasażerów i dzielą się poradami jak najlepiej tam dotrzeć.
Nowy przystanek Pisz Wschód zapewni mieszkańcom lepszy dostęp do kolei- informował zespół prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A w grudniu 2019r. - Łatwiejsza będzie podróż w codziennych dojazdach do pracy, szkoły czy domu. Antypoślizgowa nawierzchnia i funkcjonalne oświetlenie umożliwią bezpieczne poruszanie się także po zmroku. Wygodę umożliwią nowe ławki, wiaty i czytelna informacja pasażerska. Zamontowane zostaną także udogodnienia dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się: pochylnie, prowadnice i ścieżki dotykowe. Niestety, aby dotrzeć na ów komfortowy przystanek trzeba wykazać się zwinnością i nie lada sprytem. Ci, którzy korzystają ze stacji mają wątpliwości co do bezpieczeństwa w jej pobliżu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!