W powiecie piskim pracuje łącznie 10 dzielnicowych. Sierżant sztabowy Marta Runce jest jedyną kobietą w tym zespole.
Komisariat Policji w Orzyszu oraz mieszkańcy tego miasta mają nowego dzielnicowego. Została nim sierżant sztabowy Marta Runce. Jest ona jedynym dzielnicowym - kobietą na terenie powiatu piskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!