Dziś pingpongiści piskiej drużyny Piłeczka Pisz rozegrali swój przedostatni mecz w tym sezonie.
Tak, jak przewidywali zawodnicy z Pisza, to było łatwe spotkanie. Świadczy o tym wysoka wygrana z Energa-Morliny Ostróda 16:2.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!