Reklama

Piłeczka nie do zatrzymania. Pokonała Ostródę 16:2

Dziś pingpongiści piskiej drużyny Piłeczka Pisz rozegrali swój przedostatni mecz w tym sezonie.

Tak, jak przewidywali zawodnicy z Pisza, to było łatwe spotkanie. Świadczy o tym wysoka wygrana z Energa-Morliny Ostróda 16:2.

Po pierwszych singlach i deblach wygrywaliśmy 5:1 i konsekwentnie "dowieźliśmy" zwycięstwo do końca - komentują gracze. - Jaka  szkoda, że został już tylko jeden mecz w tym sezonie! Rzeczywiście piscy pingpongiście idą jak burza, nie zwalniając tempa.

Punktowali:

Sebastian Nogacki- 4,5 pkt
Waldemar Pawelczyk - 4,5 pkt
Paweł Zieliński - 3,5pkt
Łukasz Mikucki 3,5pkt


Ostatnie spotkanie Piłeczka Pisz rozegra z zespołem AZS UWM Olsztyn.

Fot. Piłeczka Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości