W niedzielę zawodnicy Piłeczki Pisz rozegrali na wyjeździe dwa mecze 3 ligi tenisa stołowego.
W niedzielę zawodnicy Piłeczki Pisz rozegrali na wyjeździe dwa mecze 3 ligi tenisa stołowego.
Pierwszy mecz z LZS Lubawa zakończył się wynikiem 14:4, drugi z MLKS Ostródzianka II - 13:5.
Fot. Piłeczka PiszChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!