Reklama

Piłeczka Pisz zwycięsko wchodzi w nowy sezon

W niedzielę zawodnicy Piłeczki Pisz rozegrali na wyjeździe dwa mecze 3 ligi tenisa stołowego.

W niedzielę zawodnicy Piłeczki Pisz rozegrali na wyjeździe dwa mecze 3 ligi tenisa stołowego.

Pierwszy mecz z LZS Lubawa zakończył się wynikiem 14:4, drugi z MLKS Ostródzianka II - 13:5.
Cieszy nas fakt, że w obu spotkaniach mieli okazję zaprezentować się nasi młodzi zawodnicy: Dominik Nogacki, Stanisław Pomichowski. Ich udział w rozgrywkach to inwestycja w przyszłość naszego zespołu, a dzisiejsze mecze potwierdziły, że możemy na nich liczyć. - komentuje Klub - Na szczególne wyróżnienie zasługuje Stanisław Pomichowski, który odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w pojedynku ligowym w 3. lidze, co jest dla niego ogromnym sukcesem i świadectwem ciężkiej pracy oraz zaangażowania. W meczu z LZS Lubawa punktowali :
Łukasz Mikucki 4.5 pkt
Sebastian Nogacki 2.5 pkt
Paweł Zieliński 2.5 pkt
Waldemar Pawelczyk 2.5 pkt
Tomasz Jurgilewicz 2 pkt

W meczu z MLKS Ostródzianka II puntowali:
Łukasz Mikucki - 4.5 pkt.
Sebastian Nogacki - 3.5 pkt.
Paweł ZIiński -2.5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 2.5 pkt
Stanisław Pomichowski - 1 pkt

Fot. Piłeczka Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości