Po historycznym utrzymaniu się w 2. lidze, drużyna opuszcza to prestiżowe miejsce. Zespół nie zamierza jednak rezygnować z walki i w sezonie 2024/2025 stawia sobie za cel osiągnięcie sukcesów w 3. lidze. Już w najbliższą niedzielę zmierzy się z drużynami z Lubawy i Ostródy.
Po historycznym utrzymaniu się w 2. lidze, drużyna opuszcza to prestiżowe miejsce. Zespół nie zamierza jednak rezygnować z walki i w sezonie 2024/2025 stawia sobie za cel osiągnięcie sukcesów w 3. lidze. Już w najbliższą niedzielę zmierzy się z drużynami z Lubawy i Ostródy.
Drużyna rozpoczyna sezon 2024/2025 pełna ambicji i z nowymi wyzwaniami. Choć po raz pierwszy w swojej historii zespół utrzymał się w 2. lidze, klub Piłeczka Pisz zmuszony jest opuścić tę prestiżową klasę rozgrywkową. Głównym powodem są zbyt wysokie koszty utrzymania w 2 lidze. Mimo tej trudnej sytuacji, zespół nie składa broni i postanowił walczyć o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie 3. ligi.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!