W piątek, 6 grudnia, trening młodych zawodników Piłeczki Pisz był niecodzienny. Zorganizowano zawody dla młodzieży. Był poczęstunek, prezenty i sportowe emocje.
W piątek, 6 grudnia, trening młodych zawodników Piłeczki Pisz był niecodzienny. Zorganizowano zawody dla młodzieży. Był poczęstunek, prezenty i sportowe emocje.
Rywalizacja nie była priorytetem. Liczyła się świąteczna atmosfera. W zawodach wzięli udział zarówno trenujący na co dzień zawodnicy piłeczki, jak i przybyli z rodzinami mali amatorzy tenisa stołowego. Nikt nie wyszedł z zawodów bez dyplomu i świątecznej niespodzianki. Zwyciężył Maksymilian, który pokonał Dominika w meczu finałowym, trzecie miejsce zajął Adaś, któy pokonał Michała w meczu o 3 - miejsce.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!