4 września 2022 roku na płycie PGE Narodowego odbyło się największe pingpongowe wydarzenie w kraju i w Europie. Na płycie obiektu stanęło 100 stołów do tenisa stołowego.
Po dwóch latach przerwy tenis stołowy powrócił na największy stadion w Polsce. Tegoroczna edycja Pingpongowego PGE Narodowego odbyła się na arenie w niedzielę 4 września, jako kontynuacja edycji organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego w latach 2017-2019.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!