Podczas dzisiejszej sesji rady miejskiej padł apel, aby piscy radni, wzorem kolegów z Orzysza przekazali diety na wsparcie Szpitala Powiatowego w Piszu.
Rozpoczęło się od życzeń dla służby zdrowia, wyrażenia wdzięczności za trud pielęgniarek, ratowników medycznych, wszystkich, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!