"Nie śmiecimy, sprzątamy, zmieniamy" - pod takim hasłem odbyła się tegoroczna akcja Sprzątania Świata, do której dołączyli uczniowie klas I-III SP2 w Piszu.
Zainicjowana w 1994 roku przez Fundację Nasza Ziemia akcja Sprzątanie świata - Polska ma w tym roku 26 edycję. Jej celem jak zawsze jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.





Ja znalazłem butelkę po perfumach.. ja zardzewiały kapsel... ja stary but... - wymieniały swoje znaleziska dzieci. 


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!