12 czerwca w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Piszu odbył się Turniej Tenisa Stołowego.
Zachęceni sukcesami III-ligowego klubu sportowego Piłeczki Pisz, piszanie gotowi byli sprawdzić swoje ping-pongowe umiejętności..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!