Razem rozpoczynali służbę i po 26 latach razem żegnają się z policyjnym mundurem. Asp. szt. Ryszard Nikiel i sierż. szt. Cezary Pawlik po 26 latach służby odchodzą na emeryturę.
20 lutego Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Marcin Kubas spotkał się z dwoma policjantami z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Piszu- asp. szt. Ryszardem Niklem i sierż. szt. Cezarym Pawlikiem. Obaj funkcjonariusze z dniem 27.02.2020 roku odchodzą na emeryturę po 26 latach służby.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!