Policjantka z piskiej komendy, sierż. szt. Małgorzata Księżyk już od pewnego czasu szyje maseczki ochronne. Zajmuje się tym po służbie. Ma na swoim koncie już ponad 400 sztuk.
Jak sama mówi bardzo lubi szyć. To zajęcie ją relaksuje. Dodaje, że szycie maseczek nie jest trudne, ale największym obecnie problemem jest brak gumy do wszywania lub jest ona dostępna w zawrotnych cenach. Stąd wspierają ją znajomi, którzy dysponują jeszcze jakimiś zapasami.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!