Podopieczni Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - osoby samotne będące w trudnej sytuacji nie pozostały bez wsparcia w tym wyjątkowym czasie w roku. Z inicjatywy MGOPS w Piszu przygotowane zostały dla nich paczki żywnościowe.
Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu od wielu lat we współpracy z Ośrodkiem Profilaktyki i Terapii organizował uroczystą Wigilię dla osób samotnych, bezdomnych i potrzebujących - mówi dyrektor MGOPS w Piszu, Elwira Świetlicka - W związku z panującą epidemią SARS - CoV-2 oraz obostrzeniami, przygotowanie jej w bieżącym roku było niemożliwe. Nie wyobrażaliśmy sobie jednak, aby pozostać obojętnymi na drugiego człowieka. Dlatego przyjęliśmy inną formę obchodów tych pięknych Świąt. We współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Piszu oraz Bankiem Żywności w Piszu przygotowano paczki żywnościowe..jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!