Niespełna dwuletnia Pola Zielińska z Pisza 14 lutego br. przeszła operację wszczepienia drugiego implantu ślimakowego. Dziewczynka czuje się dobrze i jest już w domu.
Pola Zielińska z Pisza w dniu 23 marca skończy dwa latka. Rok temu przeszła operację wszczepienia pierwszego implantu ślimakowego. Od tego czasu dziewczynka przechodzi intensywną rehabilitację. Uczestniczy m.in. w zajęciach surdologopedycznych, umuzykalniających i turnusach rehabilitacyjnych, a także korzysta z wizyt u specjalistów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!