Kolejny chory na Covid-19 w naszym powiecie. W kwarantannie domowej coraz więcej mieszkańców.
Ósmy chory w powiecie piskim. 363 osoby zostały objęte kwarantanną domową w związku z kontaktem z osobą zarażoną koronawirusem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!