Pies - najlepszy przyjaciel człowieka, nigdy nie opuści swojego pana, niezależnie od tego, jak jest traktowany. Niestety, nie każdy właściciel zasługuje na przyjaźń psa. Te, często niechciane, trafiają na ulicę.
Los, który spotkał dwa szczenięta w mroźny styczniowy dzień, potwierdza tę prawdę. Jadący samochodem kierowca wyrzucił na drogę niedaleko przystanku w jednej z miejscowości w gminie Pisz dwa malutkie, bezbronne pieski. Jeszcze parę godzin po zdarzeniu, szczeniaki wpatrywały się w drogę, którą odjechał ich pan. - relacjonuje osoba, która zauważyła szczeniaki i przygarnęła je tymczasowo - Pieski są nieufne, jeden z nich jednak wreszcie zdecydował się do mnie podejść, drugi długo zwlekał, nieporadnie szczekając w obronie przed nieznanym mu człowiekiem. Lecz gdy nastał wieczór pieski skusiła miska wody i jedzenie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!