Reklama

Porzucone na przystanku, czekają na nowy dom

Pies - najlepszy przyjaciel człowieka, nigdy nie opuści swojego pana, niezależnie od tego, jak jest traktowany. Niestety, nie każdy właściciel zasługuje na przyjaźń psa. Te, często niechciane, trafiają na ulicę.

Los, który spotkał dwa szczenięta w mroźny styczniowy dzień, potwierdza tę prawdę. Jadący samochodem kierowca wyrzucił na drogę niedaleko przystanku w jednej z miejscowości w gminie Pisz dwa malutkie, bezbronne pieski. Jeszcze parę godzin po zdarzeniu, szczeniaki wpatrywały się w drogę, którą odjechał ich pan. - relacjonuje osoba, która zauważyła szczeniaki i przygarnęła je tymczasowo - Pieski są nieufne, jeden z nich jednak wreszcie zdecydował się do mnie podejść, drugi długo zwlekał, nieporadnie szczekając w obronie przed nieznanym mu człowiekiem. Lecz gdy nastał wieczór pieski skusiła miska wody i jedzenie.

Szczeniaki są przyjazne i chętne do zabawy. Teraz czekają na nowy dom. Miejmy nadzieję, że szybko go znajdą i zapomną to, co się zdarzyło.

Osoby zainteresowane wzięciem małego przyjaciela, proszone są o kontakt z naszą redakcją pod numerem 793-629-879.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości