To historia z happy endem. Porzucone kilka dni temu na przystanku autobusowym szczeniaki znalazły wreszcie swój dom.
Poprzedni artykuł:
Porzucone na przystanku, czekają na nowy dom
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!