25 grudnia po godzinie 16.00 KPPSP w Piszu przyjęła zgłoszenie o pożarze budynku letniskowego w Karwicy.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszej jednostki straży pożarnej, zastano domek letniskowy objęty całkowicie pożarem. Obecna na miejscu zdarzenia osoba zgłaszająca pożar przekazała, że w środku nikt się nie znajdował - informuje st. kpt. Grzegorz Kuliś KP PSP Pisz. - W trakcie działań z budynku wyniesiono butlę gazową. Ze względu na ryzyko zawalenia konstrukcji budynek został rozebrany.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!