Reklama

Pożar budynku w Karwicy

25 grudnia po godzinie 16.00 KPPSP w Piszu przyjęła zgłoszenie o pożarze budynku letniskowego w Karwicy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszej jednostki straży pożarnej, zastano domek letniskowy objęty całkowicie pożarem. Obecna na miejscu zdarzenia osoba zgłaszająca pożar przekazała, że w środku nikt się nie znajdował - informuje st. kpt. Grzegorz Kuliś KP PSP Pisz. - W trakcie działań z budynku wyniesiono butlę gazową. Ze względu na ryzyko zawalenia konstrukcji budynek został rozebrany.


Na miejscu zdarzenia działało sześć zastępów straży pożarnej w sile dwudziestu jeden ratowników. Działania trwały ponad trzy godziny.

Źródło: KPPSP Pisz, fot.asp. Paweł Przybyłek KP PSP Pisz.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości