Premier Mateusz Morawiecki i Minister Zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawili nowe obostrzenia dla kraju w związku z pandemią.
W czwartek, 25 marca odnotowano ponad 34. tys. nowych przypadków koronawirusa. Tak źle nie było od początku pandemii - podkreślał premier. Sytuacja w kraju jest bardzo poważna. Ograniczenie mobilności, ograniczenie swobód gospodarczych jest konieczne. Myślę, że ludzie to rozumieją, że czasami możemy luzować, czasami musimy zaostrzać rygory. Od najbliższej soboty, tj. 27 marca obowiązywać będą nowe restrykcje:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!