Okres jesienny i zimowy to trudny czas dla osób bezdomnych, samotnych, w podeszłym wieku oraz niezaradnych życiowo i nadużywających alkoholu. To właśnie one są najbardziej narażone na wychłodzenie organizmu.
Temperatura na zewnątrz jest co raz niższa zwłaszcza w nocy. Jesienne ochłodzenie może być szczególnie niebezpieczne dla osób bezdomnych. Widząc osobę narażoną na wychłodzenie pomóżmy jej i nie bądźmy obojętni. Szczególnie w tym trudnym czasie, gdzie mamy dodatkowo do czynienia z pandemią koronawirusa. Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!