6 marca seniorzy Piłeczki Pisz - sekcji piskiego tenisa stołowego brali udział w Drużynowym Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim.
Po zaciętej rywalizacji piszanie stanęli na drugim stopniu podium.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!