Reklama

Seniorzy Piłeczki Pisz na podium w zawodach wojewódzkich

6 marca seniorzy Piłeczki Pisz - sekcji piskiego tenisa stołowego brali udział w Drużynowym Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim.

Po zaciętej rywalizacji piszanie stanęli na drugim stopniu podium.
Zajęliśmy II miejsce, a zabrakło tylko  dwóch piłek na naszą korzyść, żeby świętować zwycięstwo ! W pierwszym starciu zmierzyliśmy się z Mlexer II Elbląg, gdzie o włos przegraliśmy 3:4! - relacjonują zawodnicy. Dla "Piłeczki" punktowali:
Sebastian Nogacki - 1,5 pkt.
Łukasz Mikucki - 0,5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 1 pkt.
 
Kolejny pojedynek piszanie wygrali z KS AZS UWM II Olsztyn 4:0
Sebastian Nogacki - 1,5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 1,5 pkt
Łukasz Mikucki - 1pkt

Ostatni  mecz stoczyli z UKS Tempo 25 Olsztyn wygrywając 4:0
Sebastian Nogacki - 1,5 pkt.
Waldemar Pawelczyk - 1,5 pkt.
Łukasz Mikucki - 1 pkt pkt.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości