Reklama

Serce na nakrętki stanęło przed Urzędem Miejskim w Piszu

Ku uciesze mieszkańców miasta, przed budynkiem UM Pisz stanął pojemnik na nakrętki.

To drugi pojemnik w kształcie serca zamontowany w naszym mieście. Niedawno podobny stanął przed siedzibą piskiej policji. Przypomnijmy, do pojemnika wrzucać można plastikowe nakrętki, które zostana przekazane koordynatorowi akcji "Nakręć się na pomaganie".


Celem trwającej zbiórki jest pomoc 3-letniemu Marcelowi Arnista z Pisza. Dochód z sprzedaży korków przeznaczony zostanie na rehabilitację chłopca związaną z problemami ze słuchem.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości