Ku uciesze mieszkańców miasta, przed budynkiem UM Pisz stanął pojemnik na nakrętki.
To drugi pojemnik w kształcie serca zamontowany w naszym mieście. Niedawno podobny stanął przed siedzibą piskiej policji. Przypomnijmy, do pojemnika wrzucać można plastikowe nakrętki, które zostana przekazane koordynatorowi akcji "Nakręć się na pomaganie".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!