6 grudnia w szkole w Hejdyku odbyła się gala podsumowująca kampanię "Moje miasto bez elektrośmieci".
Przedsięwzięcie zostało przeprowadzone w związku z realizacją w szkole ogólnopolskiego programu pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Środowiska, którego organizatorem jest firma Elektroeko Warszawa.
Wśród elektrośmieci najczęściej znajdują się zużyte żarówki, sprzęt elektryczny i baterie, fot. elektoeko.pl 

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!