Czystość miasta stanęła pod znakiem zapytania. Wprawdzie centrum Pisza nie budzi większych zastrzeżeń, to już obrzeża nie wyglądają dobrze. Na redakcyjną skrzynkę email wpływa coraz więcej informacji o zalegających śmieciach w niedozwolonych miejscach.
W jednym z takich maili, otrzymaliśmy kilka zdjęć i krótki, pełen oburzenia komentarz od naszego czytelnika.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!