Od dziś mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Gizewiusza.
w godzinach 8.00 -10.00 oraz 10.30-14.00 odebrać można akt urodzenia lub zgonu, czy zaświadczenie o wstąpieniu w związek małżeński.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!