Reklama

Usuwanie szkód po ulewie w Orzyszu

Trwają prace nad osuszaniem zalanych piwnic i budynków w gminie Orzysz. To efekt ulewy, która przeszła nad miastem w miniony wtorek 28 maja.

Główne ulice miasta zniknęły pod wodą, na parkingach utworzyły się sadzawki.


Co najmniej trzy zastępy straży pożarnej - OSP Orzysz, WSP Orzysz oraz OSP Okartowo - działały na terenie Orzysza przy wypompowywaniu wody z zalanych budynków. Zalane piwnice, klatki schodowe, drogi i ciągi piesze - informuje OSP Orzysz. Zrobiło się nagle tak ciemno - relacjonują świadkowie - silny wiatr... a potem deszcz, siarczysty. Padał nie za długo, ale intensywnie. Nie mogłam wyjechać spod bloku - mówi pani Iwona. Wokół auta stało tyle wody, że nie sposób było się do niego dostać.
OSP i WSP Orzysz przy usuwaniu skutków ulewy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości