Podczas II sesji Rady Miejskiej w Piszu podjęto uchwały w sprawie powołania składów osobowych komisji oraz dokonano wyboru przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji.
Odbyło się bez niespodzianek. Licząca 13 głosów koalicja forsowała, co chciała, przejmując stanowiska przewodniczących i zastępców komisji. Opozycja ze skromnymi 8 głosami mogła jedynie wysuwać kandydatury i liczyć, że przeciwnicy polityczni nie zgłoszą swojego kontrkandydata. Ale tak nie było. Jedyne co zwolennicy burmistrza oddali, to stanowisko wiceprzewodniczącego Komisji Skarg. Reszta w rękach koalicji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!