Pomiędzy budynkiem przychodni a pawilonem szpitalnym, w którym mieszczą się oddziały: dziecięcy, położniczo-ginekologiczny oraz neonatologiczny powstał nowy parking, z którego mogą już korzystać zarówno pacjenci jak też pracownicy szpitala.
Wcześniej ze względu na brak miejsc parkingowych kierowcy parkowali swoje pojazdy na drogach wewnętrznych szpitala, czym naruszali przepisy przeciwpożarowe, zakazujące blokowania dróg pożarowych. W chwili obecnej problem ten został rozwiązany. Powstało 31 dodatkowych miejsc parkingowych, co niewątpliwie zwiększyło komfort korzystania z usług, ale też wpłynęło na bezpieczeństwo użytkowników obiektu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!