Trwają wiosenne porządki w parkach - Solidarności i Niepodległości.
Zamontowano trzynaście ławek, tyle samo betonowych koszy, jak również w zależności od miejsca - posiano lub skoszono trawę. Aby jeszcze bardziej umilić wypoczynek, przy tzw. elementach małej architektury nasadzono roślinność ozdobną, m.in. azalię, berberys, hortensję ogrodową, funkie, tawułę oraz jałowiec płożący..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!