Reklama

Wypadek niedaleko Wierzbin: poszkodowani zakleszczeni w aucie

Dziś, sobota 21 maja około godziny 7.00 doszło do wypadku na trasie Wierzbiny-Bemowo Piskie.

Zastęp z OSP Orzysz zadysponowany do wypadku drogowego na trasie Wierzbiny - Bemowo Piskie.
Na miejscu zdarzenia samochód, którym podróżowało 5 osób wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Dwie osoby poszkodowane były uwięzione w samochodzie. Aby je ewakuować na zewnątrz strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala. - informuje OSP Orzysz.
Na miejscu pracowały: zastępy OSP Orzysz, WSP Bemowo Piskie, JRG Pisz, ZRM Orzysz, ZRM Biała Piska, Policja Orzysz, Policja Pisz i Żandarmeria wojskowa.


Źródło: OSP Orzysz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości