Reklama

Wyzdrowiała czwarta osoba z powiatu piskiego

Mieszkanka Białej Piskiej pokonała koronawirusa. To czwarta osoba w powiecie, która została wyleczona z wirusa Covid-19

Statystyki UW wskazują, że rośnie liczba ozdrowień. Tylko dzisiaj poinformowano o trzech przypadkach. Jeden dotyczy naszego powiatu. Kobieta w średnim wieku z powiatu piskiego, z Gminy Biała Piska.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości