Reklama

Z optymizmem patrzmy w przyszłość

Mieszkaniec Pisza zainicjował akcję nadziei na lepsze jutro. Dołączmy się wszyscy.

Jakże trudno żyć w czasie, gdy świat nagle stanął w miejscu, gdy nie wiadomo jak będzie wyglądała rzeczywistość za kilka dni. Teraz zaczynamy doceniać słowo, zwracamy uwagę na proste gesty dobrego serca.

Na oknie jednego z bloków w centrum Pisza zawieszono pozytywne przesłanie dla nas wszystkich. Bądźmy dla siebie dobrzy i wysyłajmy pozytywne znaki. Będzie nam łatwiej. Niech będzie w nas nadzieja na lepsze jutro.

Chętnych, którzy przyłączą się do akcji zachęcamy do wysyłania pozytywnych myśli, zdjęć na Facebooka Piszanina

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości