W ostatnim czasie kilkanaście worków po brzegi wypełnionych nakrętkami dostarczyli żołnierze z Orzysza, przedszkolaki z Kolna oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Orzyszu.
Akcja "Nakręć się na pomaganie" trwa. Dzielnicowy asp. Adam Trzonkowski w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę nakrętek dla Poli Zielińskiej z Pisza. Dochód ze sprzedaży plastikowych korków zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dziewczynki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!