Zakończył się pierwszy miesiąc IV edycji zbiórki nakrętek organizowanej przez dzielnicowego z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, asp. Adama Trzonkowskiego. Po raz drugi zbiera nakrętki od butelek z myślą o chorej Poli Zielińskiej z Pisza.
To dopiero początek, organizatorzy wierzą, że padnie kolejny pomocowy rekord. Przypomnijmy, podczas poprzedniej edycji udało się zebrać aż 13 ton nakrętek przy pomocy ludzi o wielkich sercach. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został na leczenie i rehabilitację dziewczynki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!