Już od 14 lat Powiat Piski aktywnie uczestniczy w Samorządowym Konkursie Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". W Starostwie Powiatowym w Piszu przyznano nagrody w kategorii "Ósemeczka" i "Ósemka".
Już od 14 lat Powiat Piski aktywnie uczestniczy w Samorządowym Konkursie Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". W Starostwie Powiatowym w Piszu przyznano nagrody w kategorii "Ósemeczka" i "Ósemka".
Konkurs to okazja do wskazania osób, które mimo młodego wieku już zapisali się na kartach tworzenia lepszego jutra. To rozważni i rezolutni mieszkańcy powiatu, niewiele mówiący o sobie i swoich zasługach, a bardziej o konieczności wsparcia innych. - informują organizatorzy. W obecnej edycji do konkursu wpłynęły cztery zgłoszenia. Pierwszy raz w historii konkursu zgłoszono grupę wolontariuszy - uczestników Szkolnego Koła Caritas przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. S. Wyszyńskiego w Piszu. Kolejne zgłoszenia to uczennice piskiej szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej z Białej Piskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!