W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piszu odbyła się konferencja dotycząca autoewaluacji Przedszkola Miejskiego nr 1 w drodze po kolejny tytuł Przedszkola Promującego Zdrowie.
Każdego dnia pracownicy Przedszkola Miejskiego w Piszu podejmują działania w celu edukacji prozdrowotne dzieci - uczą jak przygotować zdrowe posiłki, jak dbać o ciało - ruch na świeżym powietrzu, mycie rąk...
Fot. Grupa Słoneczka pije zdrowe soki .jpg)
Fot. Anna Zdaniukiewicz (po lewej) koordynator Projekty SPZ, Katarzyna Muraszko wicedyrektor Przedszkola Miejskiego w Piszu (po prawej) Przyjaznych głosów pod adresem placówki padało wiele. Goście dzielili się swoimi wspomnieniami, padły nawet deklaracje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!